ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Textil 12856424
nr 1285 6424
Textil
med monogram. Proveniens familjen Bernadotte af Wisborg, ca 180x143 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 19:30:42
200 kr
300 kr
350 kr
- Klassiska
28 okt
Klassiska
Läs mer om Klassiska